Recanto Das Guerreiras
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Snorkelen | Roken Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken. | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 16 m² Recanto Das Guerreiras Marau villa bevindt zich op 3 km afstand van Taipu de Fora en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.
Het strand van Taipu is op rijafstand van 10 minuten ervandaan gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Praia de Barra Grande, gelegen op een afstand van 3,1 km.
Het vakantiehuis beschikt over een badkamer met een douche.
De 4-slaapkamer Recanto Das Guerreiras villa heeft een koelkast en keukengerei in een gedeelde keuken voor self-catering.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken.
- WiFi
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Barbecuefaciliteiten
- Snorkelen
Diensten
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Tuinmeubelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Recanto Das Guerreiras villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Recanto Das Guerreiras villa biedt wifi aan. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Recanto Das Guerreiras villa?
Recanto Das Guerreiras villa beschikt over een gedeelde keuken met een koelkast en keukengerei. - ❓
Welke gasten komen het vaakst naar Recanto Das Guerreiras villa?
Recanto Das Guerreiras villa is populair bij zakengasten, maar alle gasten zijn welkom.